Skip to content

GRIOVIMO DARBAI

Nesame naujokai rinkoje, todėl suprantame, kad griovimo darbų gali prireikti daugeliu atveju – tiek nusprendus tiesiog atnaujinti ar išplėsti patalpas, erdves ir teritorijas, tiek atsiradus būtinybei, t. y. dėl neteisėtos statybos, statinio fizinio ar moralinio susidėvėjimo, žemės sklypo paruošimo kitoms reikmėms, ekonominių ar socialinių pasikeitimų ir daugybės kitų galimų priežasčių.

  • Įvairaus dydžio pastatų griovimas ;
  • Namų, sodybų ir garažų griovimas ;
  • Konstrukcijų ardymas ;
  • Sienų, pertvarų, vonios kapsulių ir grindų griovimas – ardymas ;
  • Visi lauko ir vidaus griovimo darbai ;
  • Statybinių atliekų konteinerio nuoma.
Griovimas rankiniu būdu

Profesionalūs griovėjai nesudėtingiems ir paprastiems griovimo darbams. Griovimas rankiniu būdu apima įvairias griovimo darbų rūšis: medinių ir betoninių grindų griovimą; gipsinių, medinių ir mūrinių pertvarų ardymą; stogų, langų, durų ir kitų konstrukcijų demontavimą bei visų tipų paviršių (plytelių, tinko, tapetų, grindų dangos ir kt.) šalinimą. Kadangi visus griovimo darbus atliekame tvarkingai ir nuo pradžios iki galo, tai pasirūpiname ir atliekų (po griovimo darbų likusių statybinių medžiagų) šalinimu – statybinį laužą išvežame patys.

Griovimas su technika

Griovimo darbai su specialia technika sunkiai pakeičiami tais atvejais, kai reikalingas viso namo ar dalies namo (ar kitos rūšies pastato, objekto) griovimas. Mūsų komanda tam, kad darbai būtų atlikti nepriekaištingai, naudoja šiuolaikinius vikšrinius ir ratinius buldozerius su kaltais (kūjais, plaktukais) ir griovimo žirkles. Atlikus griovimo darbus, statybinis laužas išvežamas savivarčiais, todėl jums nereikia rūpintis objekto švara bei tvarka.

Kapitalinės konstrukcijos

Kapitalinių konstrukcijų griovimas apima tiek kapitalinių (nešančių, atraminių) konstrukcijų griovimą, tiek butų, namų, kitų patalpų vidines ir išorines (laukines) sienas, perdangas. Mūsų komanda sustiprinimui neretai pasitelkia plienines ir kitas konstukcijas, o po griovimo darbų likusį statybinį laužą išsiveža su specialiu statybinio laužo konteineriu.

Kodėl verta rinktis mus?

  • NES mes žinome, kad griauti tikrai nėra lengviau, nei statyti – bet kokie, net ir minimalūs, griovimo darbai reikalauja išmanymo ir tam tikrų žinių, ne mažiau nei statybų darbai.
  • NES mes suprantame, kad profesionalus pastatų griovimas kartais gali būti atliekamas tik pasitelkus moderniausią, šiuolaikinę, galingą griovimo techniką bei itin aukštos kvalifikacijos darbuotojus.
  • NES mes suvokiame, kad griovimo darbai – tai sudėtingas procesas, lydimas daugybės pavojų, todėl darbus organizuojame ir vykdome taip, kad būtų užtikrinta maksimali apsauga tiek mūsų darbuotojams, tiek aplinkai.

Naujovė klientams

Nuo šiol mūsų klientams bus paprasčiau stebėti visą statybos darbų procesą realiu laiku naudojantis išmaniosiomis priemonėmis neišėjus iš namų.

Skaityti plačiau…

GAUKITE KAINOS PASIŪLYMĄ

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PATIKIMAS STATYBŲ PARTNERIS

Mūsų tikslas – įgyvendinti visus mūsų klientų norus ir reikalavimus teikiant aukščiausio lygio paslaugas, užtikrinti sklandų bendradarbiavimą ir pelnyti patikimos įmonės vardą.